top of page

LAB-TAKIMI

Hakkında

LAB-Takımı, Laboratuvar ile Müşterisi arasındaki iletişim ve etkileşimi yükseltmeyi amaçlayan bir projedir.

Rutine bağlanınca sıradan olacak işler, ilk defa gerçekleştirilirken kısıtlı olan zamanınızı verimli kullanmanızı engelleyebilecek zorlukta olabilir.

Kurumunuzda bir laboratuvar mı kuracaksınız? Takip ettiğiniz yönetmelik veya hale hazırda yürümekte olan iş düzeninizin gerektirdiği testler olabilir. Ancak ekibinizde bu konuda uzman veya tecrübeli biri olmayabilir.

LAB-Takımı bu noktada devreye girer.

Testler ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirler, gerekli dokümantasyonu hazırlar, gerekli ekipman ve sarflar çin doğru kaynakları belirler, testi aplike eder, rutin kullanıma hazır halde teslim eder.

Kurumunuzda bir laboratuvar olması her zaman en uygun çözüm değildir. Bazen hizmet almak daha ekonomik olabilir. Ama hizmeti doğru yerden mi alıyorsunuz? Neleri sorgulamalısınız?

LAB-Takımı bu noktada devreye girer.

Doğru soruları sorar, aradığınız çözümü bulur.

Elinizde test sonuçlarınız var. Nasıl yorumlayacaksınız? Yaptırdığınız test sizin uzmanlık alanınızda olmayabilir? Elinize geçen test raporu yeterli ve anlaşılır detaya sahip olmayabilir. Raporda gördüğünüz birimler sizin için bir  anlam ifade etmeyebilir. Belki henüz, test talep formundaki soruları bile anlamadınız. Karar kuralı, ölçüm belirsizliği sizin için bir şey ifade etmiyor.

LAB-Takımı bu noktada devreye girer.

Doğru cevapları bulur, ihtiyacınız olan çözümlere ulaştırır.

Testler ile ya da laboratuvar işleyişi ile ilgili bir Excel uygulamasına ihtiyacınız var. Bu basit bir ortalama alma işlemi olabileceği gibi, bir trend analiz uygulaması, ilgili standartta geçen karmaşık bir hesaplama ya da birden çok dili destekleyen bir rapor formatı hatta bir risk değerlendirme şablonu da olabilir. Bu tarz bir uygulama hazırlamak sizin için sizin için yorucu, sıkıcı veya imkansız olabilir.

LAB-Takımı Excel sever.

Excel uygulamaları sayfamızı inceleyin belki aradığınız çözüm sizi bekliyordur.

Takımın Parçası Olun.

bottom of page